Андрей Рыбин

допоможить буть ласка

на одноковій висоті знаходяться кусок алюмінію і кусок свенцю однакового обему. Яке з ціх тіл мае більшу потенціальну енергію? Чьому?

Р;
Рост ;-)

Зачем тибе физика? Грамматику учи.

Mingijan Tepkeev

Свинець має більшу щільність, тому його вага буде більшою. З цього випливає, що ця залізяка має більшу потенційну енергію.

Samvel Atayants

То у которого больше масса. В данном случае это свинец.

P.S. А вообще неплохо бы было грамотно писать вопрос.

Fadeeva Natalia

Почему украинцы пишут на украинском? Тут все русские.. . Будьте добры и писать на русском!