Ек
Екатерина

помогите написать сочинение где главный герой вещь или предмет ну тоесть плюшевый медведь ручка и так далее

Anvar Fazilov

Малювання - мій улюблений шкільний предмет.
Чому він мені так подобається? Напевно, тому, що у нас дуже хороший викладач - Віктор Сергійович.
На його уроках завжди дуже цікаво, тому час летить непомітно.
Частіше за все ми малюємо з натури. Вибираємо собі предмет чи групу предметів і намагаємося їх зобразити на аркуші паперу так, щоб вони були як справжні.
У кабінеті малювання дуже багато різних кувшинчиков, чашок, тарілок, є вазочки з відбитими шматочками, їх малювати складніше, але набагато цікавіше.
Якщо щось не виходить, Віктор Сергійович завжди допоможе, підкаже і щиро порадіє нашим успіхам.
Більше за все я люблю малювати природу. Навесні, коли настають теплі днинки, Віктор Сергійович проводить уроки в шкільному саду.
На останньому занятті ми малювали берізку, вона була дуже красиво освітлена сонцем, її ніжні листочки сяяли в променях ласкавого квітневого сонечка.
Якщо ми не встигаємо на уроці завершити свої роботи, Віктор Сергійович дозволяє нам закінчити їх будинки і виставляє оцінки на наступному уроці.
У кабінеті малювання є велика бібліотека, в якій зібрано багато книг з образотворчого мистецтва.
Віктор Сергійович часто знайомить нас з роботами великих майстрів і дуже цікаво розповідає про їхні долі.
На уроках малювання ми вчимося бачити і любити світ, за що я дуже вдячна нашому вчителю.