Влад Борщевский

валентин чемерис ольвія скорочено. валентин чемерис ольвія скорочено, плизз

Юра

Совсем кратко:
Що важливіше: доля народів, події, з яких потім твориться Історія, або ж доля однієї людини, її почуття та думки? Минають тисячоліття, а певної, однозначної відповіді нема, і навряд чи коли ця відповідь буде.. . Отак і в романі відомого українського письменника Валентина Чемериса «Ольвія» йдеться про конкретну і важливу історичну подію - війну між скіфами та могутнім перським військом царя Дарія, що відбувалася наприкінці VI століття до нашої ери. А на тлі цієї війни розгортається історія короткого і трагічного життя юної гречанки Ольвії, яка заради союзу зі скіфами іде заміж за скіфського царя Тапура.

Кликни по; Твір. Валентин Чемерис. Ольвія.
http://te.zavantag.com/docs/494/index-23706.html?page=2#125255