Рустам

з якою силою космонавт масою 80 кг тисне на крісло під час вертикального підйому ракети поблизу поверхні Землі, коли при

З якою силою космонавт масою 80 кг тисне на крісло під час вертикального підйому ракети поблизу поверхні Землі, коли прискорення ракети дорівнює 5 g?

Анна Рыжкова

По формуле веса тела, движущегося вертикально вверх с ускорением
Р=m*( g + a). ( P -вес, m -масса, а - ускорение=5g. g -ускорение свободного падения) Подставим
P=m*( g + 5g ) .
P=m*6g.
P=80*6*10=4800H. ( 4,8кН).

Яна Гасанова

знайдіть, чому дорівнюється - g, потім помножуйте ( ну вроде бы так как-то)

Samandar Safarov

це фізика? Такого не вивчаємо.

Екатерина Черепашкина

мм... ми також не вивчаємо... (