Оксана Мерзликина

Помогите с гуглом) внутри

Google has disabled use of the Maps API for this application. The provided key is not a valid Google API Key, or it is not authorized for the Google Maps Javascript API v3 on this site. If you are the owner of this application, you can learn about obtaining a valid key here: https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#Obtaining_Key

я понял, что нужен ключ, он есть, куда вставлять чтоб карта чернорусси запахала?)

Тролли, лесом

Сколько Кэпов понабежало

Для Google Maps API v3

На
Надежда

Переводчик одноимённой компании в помощь

Александра Ростовцева

какой ключ? для чего?