Екатерина Агапонова

яка краіна була найбільш розвіненою росія чи угорщина на початку хх ст. по єкономічному розвидку. и т д

Алексей Громов

Угорщини на початку 20 ст. не було, а була Австро-Угорщина.
Про рівень розвитку - дивлячись. якими показниками оперувати.
Як що по темпах розвитку - ,Росія випереджувала не тільки Австро-Угорщину, а й багато інших держав і займала 4 місце в світі.
Як що по прибутку на душу населення, то маемо такі цифри -
в Европейской России, бывшей, как известно, самой развитой частью Российской империи, годовой доход на душу населения в 1900 г. составлял 63 рубля, в то время как
в США — 346,
в Англии — 273,
во Франции — 233,
в Германии — 184,
в Австро-Венгрии — 127,
в Италии — 104,
Балканских государствах — 101 рубль.

Ан
Анна

конечно россия, которая в начале двадцатого века занимала второе место в мире по темпам экономического роста. во всяком случае до первой мировой войны

Анна Можаева

Certainly Russia which at the beginning of the twentieth century took the second place in the world on rates of economic growth. in any case before the First World War.