Лариса Куценко

Помогите написать небольшое сочинение (80- 120 слов)

I cant wait to go or holiday. How often do you go on holiday? What time of the year do you usually go away? Where do you usually go on holiday? Where would you most like to go one day?
I look forward to your letter.

Валентина Калайгерда

воспользуйся гугл переводчиком задай в поисковик гугл переводчик там выбери языки напиши на русском то что нужно и сочинение готово