Андрей

Помогите с задачкой плис.

Із точки А до площини проведено перпендикуляр і похилу, кут між якими 60 . Знайдіть довжину похилої, якщо довжина перпендикуляра 20 см.
С точки А до плоскости проведен перпендикуляр и наклонную, угол между которыми 60. Найдите длину наклонной, если длина перпендикуляра 20 см.

Татьяна Русанова

Оскільки tg45°= 1, то довжина перпендикуляра дорівнює довжині проекції похилої на площину, а саме 4 см.
У прямокутному трикутнику, утвореному перпендикуляром та другою похилою, нам відомий катет, що протилежить куту 60°, тому довжина похилої становить 4 / sin 60° = 8 / √3

Саня Колесников

2 Анна

Откуда выплыл tg45?

длина наклонной 40 см, катет противолежащий 30град (а это угол напротив перпендикуляра 180-90-60) в 2 раза меньше гипотенузы (наша наклонная)