Ди
Дима

посоветуйте хорошый исторический фильм

Ай
Айгуль

Посмотрите обязательно "Король говорит". Потрясающий фильм!

Neo Джаборов

Спартак
Гладиатор

Евгений Дружинин

"Список Шиндлера". Может тяжеловат, но только чуть-чуть.

О.
Оксана ...

Назва: Римська імперія: Нерон
Країна: Британія, Італія, Іспанія
Рік: 2004
Жанр: драма, військовий, історія
Тривалість: 181 хв.
Режисер: Пол Маркус
У головних ролях: Ганс Метісон, Лаура Моранте, Рик Шмід, Симон Андреу, Соня Аквіно, Марія Габріелла Барбуті, Джеймс Бентлі, Марко Бонін, Роберт Бразил, Філіп кару
Про фільм: Отруївши імператора Клавдія, його дружина і сестра Калігули Агрипина розчищає шлях до імператорської влади для свого сина Нерона. Але, не бажаючи ділитися з матір'ю владою, Нерон наказує вбити її.

Натали Демина

Воды слонам

Марина Яцентюк

клеопатра, куча оскаров