Наташа Богачева

Що робити в такій ситуації...

Колись я зустрічялася з хлопцем він мене дуже сильно любив.... він подарував мені кольцо.... ну я тіпа кароче його знімала дуже чясто давала іншим вдівать і якраз через це ми розійшлись... ну мені кажеця шо воно якось повліяло на це чі я помиляюся**???
потім я його загубила дома і ось знову нацшла тим біше шо він казав мені шо любить ендавно але я його кінула і він мене розлюбив тіпа.. ну я ненаю точно але тепер хочу якось заговор на кольцо дома зробить шоб апять полюбив... чі воно вабше це кольцо не причом?

### Юрий ### .

що за собачья мова?))))))))

Николай

я твоя не понема (((((((((

Ксения

глупая, не занимайся ерундой и не бери греха на душу всякими заговорами!
ни при чем тут это кольцо--и ничем оно тебе не поможет

Анастасия Тришечкина

Здесь все общаются на русском. Ничего не понятно, ошиблась сайтом?