Наталья Зенина

Бацька і маці маюць кучаравыя цёмныя валасы. У іх нарадзілася дзіця з кучаравымі светлымі валасамі.Якія магчымы генатыпы

Ан
Анжелика

Малоуважаемые русские дебилы! Научитесь различать "славянские" языки, к которым вы и свой относите.

Denis

не понимать хахол мову)

Евгения Пиманова

Шановнi хохлы! Домен RU это сокращенно от RUssia, а не Rадянська Uкраина. Хотите суржик – пиздуйте на свои сайты!