Александр Рябченков

Уважаемые знатоки английского языка! Помогите грамотно переведите плиз следующий текст. Спасибо заранее

Текст: Мы уже много дней назад закончили строительные работы в магазине "Lady", но Вы до сих пор не подписали договор по этому магазину. Вы ставите нас в неприятное положение. Это ведь нечестно мы закончили работу, как и обещали а Вы не хотите оплачивать деньги за нашу работу. Вы говорите докончить работы в бутике "Gasto" , у вас ведь там успешно проводятся продажы, от нас только осталось доделать, мы эти работы для нас не трудны, докончим не переживайте за них

Андрей Соколиков

Да перевели уже твой текст!!! !

We have done our construction works in a store called 'Lady' many days ago, but we still haven't signed a contract on the store. You put us in the uncomfortable position. It's pretty unhonest, cause we finished our works as we promised, and you don't want to pay for it.
You tell us to finish our work in a boutique called 'Gasto', and you have good sales there. All we have to do is to finish our work, it's not really hard for us, you haven't got a resson to worry about it.

Диловар Шарипов

We've completed constuction works at the shop "Lady" many years ago, but still haven't signed a treaty this shop. You put us in an awkward position. But it's dishonestly, we finished work on time but u don't want to pay for our work. You say to finish work at the boutique "Gasto" your sales are sold successfully there we need just to finish. these works isn't hard for us. Don't worry about them.