Алексей Клочков

Как сказать на английском "Я плохо знаю английский, поэтому не могу выразить всю любовь к тебе"

Сергей Нестеренко

My English is not good enough to show you all my love.

Сергей

А нужны ли тут слова?

Tatiana Subbotina

Фак ю, айм ноу кноу сэй ту лав ю бэйба

ОК
Ольга Корноухова

Таак, у меня почему-то не получается писать по-английски. Напишу криво кириллицей. Ай ноу Инглиш бэдли зэт'с уай ай кан'т икспресс олл май лав фор ю. )))

Екатерина Бурцева

Sory for my English, but i want to tell, that i love you so much!

Александр Карпухин

Отмазка не пройдет -- учи английский. ))

Евгений Терешонков

I don't know English well, therefore I can't convey all the love towards you

Александр Кравченко

My English not so great at the moment. The luck of it is the only thing which prevent me from expressing my feelings towards you.