Олеся Баринова

Помогите, как можете)

11. Перший шийний хребець: А атлант; Б осьовий; В епістрофей; Г правильної відповіді немає.
12. При переломі ребер: А необхідно зробити видих; Б накласти тугу пов'язку на всю грудну клітину; В перейти на поверхневе дихання; Г усі відповіді правильні.
13. Білок, що переносить кисень у крові: А фібрин; Б кератин; В тромбін; Г гемоглобін
14. Універсальний донор має групу крові: А І; Б ІІ; В ІІІ; Г ІV.
15. Вкажіть, як називається сполука гемоглобіну з киснем:
А карбоксигемоглобін; Б оксигемоглобін; В карбгемоглобін; Г метагемоглобін.
17. Укажіть якості, котрі надають кісткам солі кальцію:
А міцність; Б твердість; В еластичність; Г пружність.
18. Міжклітинна речовина розвинена у тканині: А нервовій; Б сполучній; В епітеліальній; Г м’язовій.
19. Безпосередньо з грудиною з’єднано пар ребер: А 10; Б 12; В 7; Г 9.
20. Кістки у товщину ростуть завдяки поділу клітин: А окістя; Б охрястя; В остеоцитів; Г тіла.
21. Лордоз - це вигин хребта: А уперед; Б назад; В убік; Г правильної відповіді немає.
22. У скелеті людини жовтий кістковий мозок міститься у : А губчастій речовині кістки; Б щільній речовині кістки; В порожнинах трубчастих тіл; Г голівках кісток.
23. До складу передпліччя входить кістка: А ліктьова; Б променева; В малогомілкова; Г плечова.
24. До складу мозкового відділу черепа входять непарні кістки: А лобова; Б тім'яна; В скронева;
Г вилична.
25. Широкі м'язи розташовані: А на кінцівках; Б на тулубі; В між ребрами і хребцями.
26. Збільшення кількості лейкоцитів: А гомеостаз; Б лейкопенія; В лейкоцитоз; Г гемофілія.
27. З’ясуйте, яка форма імунітету виникає при введенні в організм лікувальних сироваток: А природний набутий; Б природний активний; В штучний пасивний; Г штучний вроджений.
28. Вкажіть, яка група крові характеризується відсутністю аглютинінів: А І; Б ІІ; В ІІІ; Г ІV.
29. Кров людини з ІІІ групою можна перелити людям, у яких кров: А тільки ІІ і ІV групи; Б тільки ІІІ і ІV групи;
В І,ІІ,ІІІ і ІV групи; Г правильної відповіді немає.

Анжела Сантьяго

а РУССКИ слабо написать.