Сергей Платонов

Укажіть рядок, у якому наведені фразеологізми становлять синонімічний ряд.

А. Ховатися в кущі, уловлювати зміст, питати долі, набувати слави.
Б. Сльозами горя не здолаєш, плачем лиха не виплачеш, журба сорочки не дасть; не журись, а за діло берись.
В. Улазити в душу, перекинутись словом, перти проти рожна, не дати собі ради.
Г. Скреготати зубами, хапати за барки, ходити ходором, умивати руки.

Жолчубек Дюшембиев

Б. Сльозами горя не здолаєш, плачем лиха не виплачеш, журба сорочки не дасть; не журись, а за діло берись