Сережка Дидковсий

вопрос по трудовом праве...

1) Менеджера відділа збуту ТзОВ "Мрія" Лопатюк Р. О. було звільнено з роботи за п. 3ст. 40 КЗпП України - за систематичне порушення трудової дисципліни, оскільки протягом року на нього було накладено два дисциплінарні стягнення.
У суді, куди він звернувся із позовом про поновлення на роботі, було встановлено, що жодних письмових пояснень до накладання стягнень адміністрація від нього не вимагала. Крім того, профспілковий орган не давав згоди на звільнення.
Із посиланням на законодавчий акт дайте відповіді на такі запитання:
1. Що розуміється під поняттям "систематичне невиконання трудових обов'язків"?
2. Вирішіть дану справу.

2) Офіціант ресторану Херсонської райспоживспілки Лутай А. В. , яка має дитину віком 1 рік 5 місяців, звернулась із вимогою встановити їй неповний робочий яас та надати додаткову перерву для годування дитини.
Проаналізуйте дану ситуацію та із посиланням на законодавчий акт та дайте обгрунтованні вілповіді на такі запитання:
1. Чи має Лутай А. В. право на додаткові перерви? Якщо так, то розпишіть порядок надання додаткових перерв.
2. Як оплачуватиметься час перерви для годувагння дититни?

3) До адміністрації ресторану " у Іщика" Чуднівської райспоживспілки звернулися працівники з проханням надати їм вихідні у зв"язку із відзначанням релігійного свята, дата якого не збігається із православним календарем.
Адміністрпація ресторану "у Іщика" відмовила працівникам у наданні вихідних днів, мотивуючи тим, що припинення роботи неможливе у зв"язку з виробничо-технічними умовами.
Із посиланням на законодавчий акт дайте відповіді на такі запитання:
1. Чи правомірні дії директора у даній ситуації?
2. У яких випадках надаються дні для відпочинку у зв"язку із відзначанням релігійних свят?

Маргарита Красикова

Осталось еще и "ридну мову разумить"!!!