Omar Roshaan

При якій системі числення використовувалось поняття "унція"?

Александр

Merhaba! Dşnmek ne sebeple. Sadece Sen olma rusa Proje, soru soran anlaşılmaz bir rus dili! Şey var rus dili okullarda ğretilen ve onlara iyi ait, ve rusya ukrayna dili değil alışma ve ez az kimse bilir. Bu nedenle aıktır ki kasıtlı olarak bir soru sormak Sizin dilinizde gstererek, kendi milliyetilik amacı ile kfr birbirine iki kardeş halkı. Tm iyi.