Александр Сидельников

Які фактори впливають на значення напруги запалювання розряду при пониженому тиску? Тліючий розряд при пониженому тиску

Які фактори впливають на значення напруги запалювання розряду при пониженому тиску? Чи відрізняється від неї напруга погасання дуги ?

Геннадий Полковников

Для ответа на этот вопрос на русском языке надо напрягаться, а ты спрашиваешь на украинском...