Наталия Палчей

Визначити довжину шляху світла в конденсаторі, якщо мінімальна напруга між його пластинами, при якій інтенсивність св..

Комірку Керра з відстанню між електродами 1 мм заповнено нітробензолом і розміщено між схрещеними ніколями. Напрям електричного поля в конденсаторі утворює з головними напрямами ніколів кут 45º. Через систему проходить монохроматичне світло із довжиною хвилі, для якої стала Керра 2,2•10-12 м/В2. Визначити довжину шляху світла в конденсаторі, якщо мінімальна напруга між його пластинами, при якій інтенсивність світла, що пройшло через комірку при обертанні ніколя – аналізатора, не змінюється, дорівнює 1кВ.

Мария Васильева

Можешь написать вопрос по русски? Или хотя бы по английски. Непонятен вопрос. Понятно что ты спрашиваешь достаточно простой вопрос по свойствам конденсатора. Но условие не понятно

Ксения

жуть. . тут мир рушится. . а он - конденсаторы...