Юрий Селиванов

Визначити середнэ значення квадрата швидкостi атомiв гелiю якщо гелiй перебуваэ пiд тиском 10 Мпа. концентрацiя його...

Визначити середнэ значення квадрата швидкостi атомiв гелiю якщо гелiй перебуваэ пiд тиском 10 Мпа. концентрацiя його атомiв дорiвнюэ 10в 20 степенi см кубiчних

Алексей Севостьянов

"концентрацiя його атомiв дорiвнюэ 10в 20 степенi см кубiчних" - дядьку, концентрацію у одиницях об, єму не вимірюють.