Маруська *******

Яку частину від ЕРС джерела складає різниця потенціалів на його кінцях, якщо опір джерела у 10 разів менше зовнішнього

Яку частину від ЕРС
джерела складає різниця потенціалів на його кінцях, якщо опір джерела у 10
разів менше зовнішнього опору?

Ирина Архипова

Какую часть от ЭДС источникa составляет разность потенциалов на его концах, если сопротивление источника в 10 раз меньше внешнего сопротивления?
r/R=1/10 ==>R/r=10
E=ir+U=E*r/(R+r)+U
1=r/(R+r)+U/E
U/E=1-1/(R/r+1)=1-1/11=10/11
..|>
..|)
_|=]_____7
\______/
~~~~~~~~~~~~~~
Zhelayu uspekhov!!!!