Татьяна Жукова

Який додатковий опір потрібно під*єднати до вольтметра, який має опір 140 Ом, якщо ціна поділки його шкали збільшилась в 1

Який додатковий опір потрібно під*єднати до вольтметра, який має опір 140 Ом, якщо ціна поділки його шкали збільшилась в 10 разів?

Baba.nina Pixto

Щоб зменьшити чутливість вольтметра в 10 разів ( ціна поділки збільшується в 10 разів) ,
додатковий опір має бути рівним Rд=(n-1)*Rv=(10-1)*140=1260 Ом
Докладніше див. [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
http://sgpu-fmf.narod.ru/FMSh/3/3_8.htm