Yulia Гафина

Помогите сделать английский. дедлайн завтра...

I guess it is a stupid ex. but anyway. deadline is tomorrow, please help. CASE B! the questions: 1. What are the three key points highlighted in this article? 2.How does this article impact/relate to you now and in the future? Hopefully someone will help, cause so many assignments i have to finish by tomorrow. 😑 Thanks! Oh, BTW, it should be 300 words ^^

Джа Халилов

В Яндексе есть переводчик на главной. Ну или translate.yandex.ru — Автоматический перевод текста

Алина Ерёмина

сам) английский надо знать__*