Елена Рогова

Недавно купила смартфон за 2 тис. но сестра впустила на бетон.

Він включається тільки на хвилину а потім пише "Он не достаточно зарядился, положите телефон на зарядку" Я клала але нічого не допомогає!!!Допоможіть!!!

Ю:
Юлия :::

не надо лажить глаз на сартфоны

Мария Безпалько

треба або купити новий аккумулятор чи нову зарядку але краще якщо у вашому місті є тех центер віднесіть на діагностику