Настя

Подскажите рифму к слову Together?

Олеська Тихонравова

1 syllable:
wether

2 syllables:
feather, grether, heather, leather, nether, raether, sether, tether, weather, whether

3 syllables:
bad weather, beach heather, bell heather, birdfeather, cold weather, crushed leather, fair weather, false heather, flight feather, good weather, hot weather, ooze leather, quill feather, raw weather, scots heather, sea feather, shoe leather, wash leather, white feather, white heather, white leather, whit leather

4 syllables:
altogether, contour feather, get-together, golden heather, merriweather, patent leather, piece of leather, princess feather, purple heather, russia leather, saddle feather, sickle feather

5 syllables:
primary feather

6 syllables:
brewer's mountain heather, imitation leather, in the altogether

Светлана Вершинина

http://www.youtube.com/watch?v=N8LZGQ4MkvQ

He say I know you, you know me
One thing I can tell you is
You got to be free
Come together, right now
Over me

Татьяна Архипцева

во всех попсовых песенках "тугезер" рифмуется с "форевер"
ну а чо: "вместе навсегда". романтика