Гу
Гузель

Подскажите название песни из сериала The Skins (Молокососы) , 2 сезон, 10-ая серия.

Когда запустили солют, заиграла песня давно её искал) и вот опять вспомнил) очень хотелось название знать! :3

Юл
Юля

10 серия
155.The Toes – Chrome Radio Rocks – Opening Track
156.Gravenhurst – See My Friends – Sid gets back home
157.Blondie – Heart of Glass – Bryan from Spaced (Chris’ Dad) talking to Sid
158.Elliot Smith – Between the Bars – Michelle and Jal in bed.
159.Charlie Parr - One Eyed Jack – Michelle/Jal in the zoo/aquarium
160.Luigi Boccherini - Minuetto - Funeral directors track
161.Girls Aloud – Sound of the Underground – Car Chase track one
162.The Everydays - Untitled – Playing on the Radio
163.Britney Spears – Ooops I did it again – Second car chase track
164.Mascagni – Raging Bull theme tune (amongst other things) – Funeral directors, track 2
165.Tom Middleton – Sea of Glass – Chris’ funeral
166.White Stripes – 7 Nation Army – fireworks song
167.Micah P Hinson – Wasted Away – Bryan from Spaced talks to Jal
168.Modern Lovers – Modern World – Cassie in New York
169.Maps – It will find you - Sid/Tony/Michelle in the Car
170.Tom McRae – I ain’t scared of lightning – Tony says goodbye to Sid
171.MGMT – Time to Pretend – Sid in New York/End Credits
проверь эти