Андрей Комаров

малака ошириш темаси хакида

ассалому-алайкум! мени 1ойлик "анестезиология в травматологии и нейрохирургии" ва 15 кунлик "Нейрохирургия позвоночника" темалари буйича малака ошириш соатим бор. Узим нейрохирург булиб ишлайман, яна 15 кунлик малака ошириш курсини кайси тематикалардан утсам булади.
Жавоб учун аввалдан миннатдорчилик билдираман. Фаргона шахар 1-сонли шифохона нейрохирурги Рустамов М. Н.