Jourando Di Vix

При якому значенні х числа 3х-2, х+2, х+8 будуть послідовними членами геометричної прогресії? Знайдіть ці числа.

При якому значенні х числа 3х-2, х+2, х+8 будуть послідовними членами геометричної прогресії Знайдіть ці числа.

Василий Леман

. 1) при х = -10, 3х - 2 = -32, х + 2 = -8, х + 8 = -2. 2) при х =1, 3 х – 2 = 1, х + 2 = 3, х + 8 = 9;

Нахблянту Сукиблин

створити проект у якому обмислює суму відємних числах перший з яких =- 100 а, кони перших більше на додатне число