Владимир Соколов

Розв`яжіть юридичну ситуацїю

хелп ми. Пишем к. р по праву. Все ситуации написаша шикарно.. . А с последней запуталась
Помогите.
Ситуация:
***
За участь у несанкцшонованому мітингу 17-рычний Микола та 16-рычний Олег були притягнуті начальником РВВС до відповідальності. Щодо миколи був застосований адміністративний арешт на 15 діб, а щодо Олега-анший вид адміністративного стягнення-штраф.
Дайте помний анагаліз ситуації. Визначне вид юридичної відповідальності; підстави та правомірність притягненн до відповілальності.
***
Буду очень благодарна помощи;)

Милана Умниева

прошу прощения за ошибки, спешила.