Надежда

Які дії можуть зробити господарі телефону для повернення своєї власності?

Тринадцятирічний юнак дав своєму товаришу телефон для термінового дзвінка. Товариш затримав телефон, кажучи, що йому передзвонять. Він тримає в себе телефон понад трьох місяців.

Тринадцатилетний юноша дал своему товарищу телефон для срочного звонка. Товарищ задержал телефон, говоря, что ему перезвонят. Он держит у себя телефон свыше трех месяцев.
Какие действия могут сделать хозяева телефона для возврата своей собственности?

Ксюша

переведи....