Сергей Филатов

в яких випадках у людини не виявляються ознаки захворювань, хоча збудник в організмі є?

bi
biach007

напишите по-русски.

Наталья П

не дуже компетентне запитання. Ознаки не виявляються під час пубертатного періоду захворювання. Перевод для русских - в каких случаях у человека не проявляются признаки заболевания, хотя возбудитель есть в организме