Мария Капусткина

По какой статье могут отказать??

Вона надала копію диплома про закінчення бібліотечного факультету університету культура, трудову книжку, яка посвідчує, що останні три роки Майфет працювала економістом на автобазі. Відділ кадрів будівельного управління відмовив Майфет а прийомі на роботу через те, що вона не має спеціальної освіти і досвіду роботи в будівництві.
Чи правомірна відмова Майфет в прийомі на роботу за умовами задачі?

Га
Галина

Решает работодатель на основании списка должностей служащих и специалистов. (РФ)

Яна

Та чи правомiрно, шо хохлы со своей мовою шастают иде попало?