Наталия Козлова

чого в мене неростуть комнатні квіти

Валерия Ш.

Треба добре знати, які потрібні умови та догляд для кожного виду рослин: світло, полив, грунт, температура тощо. Читайте про них більше. Купуйте тільки ті квіти, які потрібують не дуже складного догляду та зможуть жити у Вашій оселі.
Вам у допомогу:
Кімнатні квіти та рослини | Все про квіти, рослини, вазони

Дмитрий Сысоев

Посадите самые неприхотливые растения, например хлорофитум, пеларгонию, традесканцию, кактусы. эти растения даже при небрежном уходе будут расти.

Константин И.

И еще их надо любить и ухаживать за ними. Попробуйте начать с замиокулькаса, вот уж действительно неприхотливый, а красавец какой.