K@
K@tenok

в фильме идеальный голос там негры исполняет песню нужно название

Николай Васев

1.«Don't Stop the Music»The Treblemakers3:06
2.«Let It Whip»The Treblemakers2:25
3.«Since U Been Gone»Эстер Дин и Скайлар Эстин2:27
4.«Cups»Анна Кендрик1:17
5.«Riff Off: Ladies of the '80s (Mickey/Like a Virgin/Hit Me with Your Best Shot), Songs About Sex (S&M/Let's Talk About Sex/I'll Make Love to You/Feels Like the First Time/No Diggity)»The Barden Bellas, The Treblemakers, and the BU Harmonics3:45
6.«Bellas Regionals: The Sign/Eternal Flame/Turn the Beat Around»The Barden Bellas2:40
7.«Right Round»The Treblemakers (feat. My Name Is Kay)3:18
8.«Pool Mashup: Just the Way You Are (Amazing)/Just a Dream»The Barden Bellas1:39
9.«Party in the U.S.A.»The Barden Bellas1:04
10.«Trebles Finals: Bright Lights Bigger City/Magic»The Treblemakers2:34
11.«Bellas Finals: Price Tag/Don't You (Forget About Me)/Give Me Everything/Just the Way You Are/Party in the U.S.A./Turn the Beat Around»The Barden Bellas3:39
12.«Toner (Instrumental Suite)»Composed and Produced by Christophe Beck and Mark Kilian2:56