Наташенька Маслич

Назвіть ім'я вашого улюбленного співака або улюбленної співачки ?

Яка це різница? Доступ до проекту та й взагалі до соц-мереж мают право задавати запитання навіть українці.

Ivan Levashov

Тилль Линдеманн. Улюбленный насмерть.

Ма
Мария

виктор цой

Oscar Zhumaniyazov

На Украине нет своего проекта "ответы"?

Tynchtykbek Tokonov

Я вже пробував, не виходить. 150 гігабайт улюбленої музики не влазить в дозволений ліміт символів на відповідь. Звиняй, Степа!!!!

Александр

Ангела Госсов

Г.
Гузель .......

спивак-юра шевчук
спивачка-ольга кормухина

Кристина

Іван Козловський

Любовь

певица-Ирина Аллегрова
певец-Александр Пономарев

Ан
Анатолий

Мои любимые, по честному, МАКSИМ, НЮША, Лена Князева. И не надо тут говорить что это попса. Я от этой музыки получаю реальное удовольствие.