Михаил Орлофф

де можна купити якісні футбольні форми Барселони, Реала, Мілана та Динамо Київ

де можна купити якісні футбольні форми Барселони, Реала, Мілана та Динамо Київ. чи може бути якась знижка, якщо купити 4

Ан
Аня

в інтернет магазині footballki in ua (замість пробілів поставити крапки) . там при замовленні більше ніж 4 форм - ціна комплекту буде 149 грн. Відповідно Ви вкладетесь у 600 грн)

Эрик

я тоже покупала на этом сайте ащщеифддлшюштюгф (извините, я новичок и мне англ. раскладкой пользоваться пока нельзя) . Качество отличное. Еще раз спасибо Богдану Иванову за ответ))