Р.
Роман ....ov

Чому нібито цивілізовані люди вважають, що на заході України та в партії Свобода одні фашисти?

Невже вам настільки промили мозок російська та українська правляча влада? Чи вам просто легше стояти на своєму? Ще цікаво як саме проявляється фашизм в Україні?Чи ви взагалі не знаєте що це?

Иван

у поляков спросите. они вам всё популярно расскажут

Александр

я даже слова такого не знаю "вважають"))

Светлана Щипкова

Хвала Богу на западе Украины не все гоблины, только "свобода" и её пехота, которым мозги промыли так, что они ими шевельнуть не в состоянии, не то что думать.