Ирина Алмазова

Моя позиція, як фахівця з Історії України. Чому фахівця тому, що краще за мене її ніхто не знає, це я вже доводив не

одноразово, ті хто мене особисто знає це доведуть.

Позиція щодо учасників війни 2 світової:

Радянські солдати підараси- сьогоднішні радянські ветерани являються зрадниками колобраціоністами на боці Радянського Союзу. Їх злочини очевидні геноцид українців 1932-1933, 1941-1945, 1946-1947 років, окупація України з 14 грудня 1918 року, посягання на територіальну цілісність Української Держави, незаконне захоплення державної влади, масові гвалтуваня, незаконне привласнення державного майна та приватного майна у роки 1917-1921, примусова депортація місцевого населення.

УПА-патріоти, боролися за відновлення Української Держави 1918 року Гетьманату, не республіки робочих і селян. УПА боролися проти двох окупантів німців і руського бидла.
Завдяки УПА знищено було представників та прихильніків УНР- ця особиста була заслуга Степана Бандери. Завдяки цьому вчинку Бандера сам себе призначив провідником українства, а потім Роман Шухевич одноосібно взяв владу перебивши всіх опонентів і став головою УГВР і генерал хорунжим себе призначив. Вони зрозуміли, що тіки міцна влада може навести лад і самі себе назначили цією владою.
УПА були бандеровці гетьманці імпералісти.
Хто проти, той підорас і не бандерівець.

Бандерівці на цій листівці не тільки доказ їхнього імпералізму, вони виступали за Україну безмежную - тобто за державу, в якій нема кордонів - безмеж. Бандерівці вже тоді хотіли залишити одну державу в світі і зробити світовий уряд з українців.
Хто проти, той підорас і не бандерівець.

Дашунька Свешникова

Дуже багато лаєшся, і дуже все у тебе заплутано.
Змішуєш 1918-1920 роки з 1939-1954 роками.

Vahe Xaratyan

Научись выражаться вежливо, а потом уже копайся в истории.