Юрий Никулин

як користуватись raidcall? співрозмовник чує не мене а те що виводиться з колонок

Під час провірки звуку, в програмі, індикатор показує що все справни.

Татьяна Бровкина

Тодi iди в дупу.

Сергей Токарев

Изучите основательно ВСЕ настройки вашей звуковой карты компа и настройки звука на сервере. ИМХО

Сергей Гукасов

Твоя моя не понимать...

Alexey

Проблеми з мiкрофоном, налаштуй його, використай iнше ПО (SKYPE).