Anna Berry

що одягнути на зустріч з хлопцем якого люблю щоб він зрозумів що втратив

ми спілкувались гуляли, цілувались короче було все. Та поневідомій причині без пояснень він написав що нам зараз треба розтатись бо потім буде складно. Сказав що я нейого хоча перед цим заборонив мені їхати з міста бо хоче буи зімною. Він просто побоявся своїх друзів бо вони мене недолюблюють. Зараз спілкуюсь з ним під іншим іменем і хочу на своє день народження з ним зустрітись. Він буде шокований тим що весь цей час спілкувався зімною. Та що надягнути і як загалі виглядати незнаю підкажіть. Хочу аби він побачив мене неаку як завжди (можа сказати пацанкою в джинсах кросівках футболці отак ін мене знає)
.

он просто боытся мнения своых друзей

Юрий Сапрыкин

А причём тут одежда? Если ты нравишься, то хоть как пацанка одевайся, а если нет - можешь во что угодно одеться, любви к тебе не будет. И да, если он написал, что надо расстаться, значит либо другая нравится, либо ты разонравилась.

Анастасия Архипова

Тебе на монгольский сайт.

Костя Кондр

Чо-чо?!! Ты на РУССКОМ сайте, научись "мовить" по русски.))))))))))))))))))))

Бек Пашаходжаев

Здесь на тарабарском не разговаривают))))))