Ирина Лубсанова

як опреділити відношення хлопця при зустрічі, усвдомити на що він налаштований на тривалі стосунки чи разові ???

Ма
Маня

В першу чергу, зверніть увагу на те як з вами він спілкується, чи ставиться з повагою до вас. Спробуйте знайти в інтернеті тести при першій зустрічі з хлопцем , їх дуже багато ...
Але, в решті решт згодом через час усе стане на свої місця

Вася Трифилёнков

А у тебя много разовых было то? То то же.)) ) Короче, будешь заморачиваться этим вопросом ни при каких обстоятельствах ваще не будешь встречаться с парнями.

Н&
Надежда &&&&&&&

Маша, а шо, одноразово не хотите?)))

Кристина Ржевская

будьте добры по русски: -)я из слов понял только как определить отношения парня, или что то в этом духе: -)