Юлия Смирнова

розповідав, що він розрізав кавун на чотири частини, а після того, як його зїли, залишилось 5 кірок. Чи м

Чи може таке бути, якщо кірки не ламати?

Кошка Рыбка Ирка

З кавуна можна вирізати шматок у вигляді стовпчика, що проходить крізь весь кавун.
У цього шматка будуть дві кірки, що з'єднуються кавуновою м'якоттю.
Частину кавуна, що залишилася, можна розрізати на 3 звичайніі шматки.

Н Н

Звичайно, може таке бути. Це класична задача - він помилився в розрахунку. 🙂