Александр Xxx

как подилыты 188 на 2 рывни частыны, щоб у кожний з ных було 100

Василиса Лиса

Это такая украинская мечта? 🙂

Анна Гришачкина

Вот вы и газ так делить хотите, молодцы же.

Марина

Мені здається, це завдання-жарт. Ось дивись. Великими цифрами пишемо 188. Потім, цифру 1 не чіпаємо, а по середині вісімок проводимо межу. При цьому верхні кружечки вісімок відокремлюються від нижніх. І виходить: цифра 1, і до неї - два нулики зверху і два нулики знизу. Можна 2 рази прочитати: "сто", "сто".
Мені здається, тільки так.