Сергей

Задали по хімії не можу зробити.

У трьох пронумерованих пробірках містяться розчини таких речовин :H2SO4,Na4OH,H2O. Необхідно запропонувати метод , чким можна розпізнати в якій з пробірок знаходиться кожна речовина. Обгрунтувати відповідь.

В трех пронумерованных пробирках находятся растворы следующих веществ: H2SO4, Na4OH, H2O. Необходимо предложить метод, которым можно распознать в какой из пробирок находится каждое вещество. Обосновать ответ

Света Козлова

если бы написала по-русски, желающих ответить было бы больше..гг