Сергей Сударев

помогите срочно надо написать простых 5-6 предложений на англизком о Рождестве в США)

Da
Daimond

Soon will come the New Year. This is a wonderful holiday on which all drink a lot, sexual promiscuity, kill people. Throughout the world, this event occurs. I'm waiting for the new year to have sex with a stranger Latin American. U.S. suitable country for this. There are many Latin Americans with large members. I love New Year!