Анастасия

допоможіть

Установи відповідність між реченням і видом вжитому у ньому присудка.
1.простий дієслівний присудок А. Вогнище то пригасало, то знов розгорялось, відкидаючі по траві блискучі одсвіти.

2.складений іменний присудок Б. Йосип Євдокомивоч був старий, досвідчений мисливець і давній ваш приятель

3.складений дієслівний присудок В. Високий рівний степ.

4.складений іменний присудок із пропу-

щеною дієслівною звязкою Г. Ластівки заходилися годувати пташенят.

Д. Гумор-рятувальний круг на хвилях життя

Анна Матвеева

Во-первых, Естественные науки никакого отношения к "Гумор-рятувальний круг на хвилях життя" и прочим "...реченням і видом вжитому у ньому присудка." не имеют.
Во-вторых, пишите-ка по-русски! Вы здесь в гостях, а в чужой монастырь со свои уставом не ходят.