Светлана Бородина

Допоможіть розвязати задачі!!!!

Розрахувати чисту поточну вартість проекту, при умові що фірма інвестує в придбання нового устаткування 20 тис. грн. За розрахунками фінансового відділу, робота устаткування розрахована на 4 роки та після початку його роботи приноситиме дохід 7700 грн. Норма прибутку від експлуатації даного устаткування становитиме 12%річних.

Фірма планує придбати устаткування на суму 6250грн. з терміном експлуатації три роки. Запуск даного устаткування приноситиме фірмі щорічний грошовий потік у розмірі 850грн. Чи варто інвестувати в дане устаткування, якщо воно приноситиме фірмі кошти не менше 12% річних від інвестованих коштів.

Александр Немчинов

Сколько раз уж уговаривали писать по-русски - нет, опять за свою мову. Ну непонятно же н черта! Неужели не доходит?