Екатерина Трубникова

Проверьте плиз текст на английском

Are you bored
because of lying on the beach under the burning sun and on the hot sand? Have
you ever tried diving, windsurfing, driving sand car and water scooter per 2
days? Then we have a perfect proposal for you! Maybe you will think it is a
joke, but all this complex cost just 499$! If you still do not believe us, you
can ask us on +3806383006001!

This amazing
travel will take place in Jalta, South Coast of Krym peninsula in Baba Galja
Resort 4*. From penthouse which is situated on the 3 floor is opening a perfect
sightseeing on sea. There are TV, free Wi-Fi, breakfast and supper based on Ukrainian
national food, reliable guard for your car, conveniences on the street and nice
talk friend.

Price include:
transfer to the place of destination, classical apartment in 4* hotel in 5
minutes from the beach, all needed equipment, basic insurance.

We are
waiting for you!

Our contacts:
+380638300601 or fake.org

Маргарита Ушакова

Это из рекламного буклета или для него? Обещают кучу благ за $499, если поедете отдыхать в Ялту.