Сухроб Эгамбердиев

Допоможіт будьласка перекласти на німецький:

Коханому чоловіку!

Коханий мій! Коли ти увійшов в моє життя ти став ріднішою людиною для мене ще більше. Твоя поява змусила моє життя заграти яскравими фарбами. Коли ми разом я щаслива, кожна хвилина поруч з тобою наповнює і приносить мені невимовну радість і задоволення. Я вдячна своїй долі за те, що вона допомогла мені зустрітися з справжнім чоловіком. Нехай кожен новий день наступаючого року буде для нас ще кращим ніж попередній. Я тебе дуже люблю! З Новим Роком!

Сергей Иванов

помог бы с удовольствием, но я треть слов не могу понять, нельзя ли на русском написать, я переведу на немецкий