Та

?.и как бедному крестьянину сберечь свою попу? хотя народная мудрость гласит--попой чую (возможно так 7 глаз открывают

ваше мнение? ) и дополним вчерашний вопрос--
Муфтий Киргизии ушел в отставку из-за секс-видео с «исламской» женой--но жена то шестая !!!-
и-
за "винесення з дому сміття" про збочення в семінаріях "канонічної" церкви
636ПЕРЕГЛЯДИ 0КОМЕНТАРІ 08/01/2014ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ

Протодиякон Андрій Кураєв, який веде популярний блог, днями відрахований з Московської православної духовної академії. Офіційно - за провокаційну діяльність у блогосфері.Як стверджують експерти, чашу терпіння переповнили чергові виступи протодиякона, які стосувалися гомосексуального скандалу в Казанській семінарії.Кураєв опублікував у своєму блозі кілька матеріалів про результати розслідування Навчального комітету РПЦ в Казанській семінарії.Там кілька учнів поскаржилися на інспектора семінарії, що займався домаганнями відносно підопічних, - і, о диво, з Москви приїхала комісія. Любитель юнаків піддався досить м'якому покаранню: звільнений з роботи, він зберіг священний сан і незабаром з’явився у Тверській єпархії на посаді завідувача кафедри теології в місцевому університеті.
КАКОЕ НЕБО ГОЛУБОЕ.. .

Hamroyev Bekzod

пиши по русски